#valimised2015

Tegelikult pole mul õrna aimugi, et kas tegemist on ikkagi õige ja kehtiva hashtag‘iga, mida selle valimiste puhul kasutatakse. Igatahes kui ei ole, siis äkki saab see selleks (või on ehk kellelgi võimalik teada anda mulle õige ja kasutatav sõna). Igatahes viitab pealkiri loomulikult sellele, et tulemas on valimised ning kahjuks ka sellele, et sellega seoses on poliitikud natukene ka taaskord lolliks minemas 🙂 No aga pole mingi ime kui tuleb kõiki oma veidrusi mõni aasta vaka all hoida, et neid regulaarselt mõnede aastate takka jälle välja paisata.

No mina ei tea, miks see nii peab olema, kuid lisaks sellele, et poliitikud tüütavad oma valimiste saadetega, on neid ka mujal. Näiteks lugesin eriti totrat uudist, et mitme poliitiku osavõtul on valminud isegi TV tõsieluseriaal “Looduslik valik” ning selles saates viiakse poliitikud metsa ning see peaks meile kõigile väga harivalt mõjuma …

Aga lisaks valimisdebattidele on näha muidki veidrusi. Näiteks pidavat ukselt-uksele käima teepakke jagav Jüri Ratas. Pigem rattana veerema. Või siis postitab Reformierakond oma Facebooki pildi, kus näidatakse luksuslikku erakonna kampaaniabussi  võrdluses veidi kehvemal järel kodanikke vedava Tallinna ühistranspordiga (vt altpoolt). Kuigi erakond üritas seda oma kommentaaris siluda (ning mingil tasemel võib ka seda mõista), siis tegemist oli tõesti päris korraliku fopaaga.

Reff

Eks siis näis, mida head veel tulemas on 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s