Mitmest teemast

Teeme ära

Istudes arvutis mõtlen parajasti sellele, mida võiks kirjutada. Tihtipeale ei tule aga midagi head meelde, kuid lõpuks tahaks ikkagi linnukese kirja saada ja mõne sissekande teha. Seepärast kirjutangi ehk mingitel üldisematel teemadel ja kõigest.

Näiteks sellest, et kuidas Teie talgupäev 1. mail läks? Ise võtsin küll osa kodukoha koristamisest ja see oli päris tore sündmus. Kuigi vähemalt meil vedas ilmaga vähe ja päris palju sadas. Aga õnneks see eriti töörõõmu ei rikkunud ja kõik mis vaja, sai ka tehtud. Seega selles vallas läks kõik hästi.

Teine asi, mis ma olen tähele pannud, on see, et kütuse hind on jälle tagasi sealmaal, kus ta oli enne seda kui kõik suurest langusest rääkima hakkasid. Kui langusest rääkisid kõik, siis sellest tõusust eriti meedias midagi ei olnud. Ja kui nüüd peaks veel valitsuse kütuse aktsiisi tõstmise plaan ka korralikult läbi minema, siis ei taha mõeldagi, mis numbrid seal bensiinijaamades varsti olema hakkavad. Aga seda siis tulevikus.

Muusikast ka veidi. Tundub, et ehk on varsti ilmumas palju head kodumaist muusikat. Näiteks on kindel, et Ans. Andur on uue plaadi valmis saanud. Ka Kosmikutel on üks uus lugu ammu valmis ja ehk on tulemas plaat? Sama kehtib ka ühe mu viimase aja lemmiku kohta – ansambel Juhan. Neilt ootaks kindlasti teist albumit.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s