Juuli 2015

Remont

Püüan siinkohal panna kirja mõned oma mõtted olukorrast riigis. Või isegi pigem üldse olukorrast maailmas. Viimasel ajal on suvele ebakohaselt kuidagi päris palju olulisi uudiseid tulnud ning maailmas kogu elu keeb. On küll probleeme Kreeka majandusega, siis jälle erinevate Aafrikast Euroopasse tungivate pagulastega (kellest mingi osa tuleb ka meile elama; samas mingi osa ähvardab Prantsusmaa sadamalinnas rekkamehi ning tungib mööda kanalit Inglismaale …).

Need siis puudutavad meid suuremal või vähemal määral, kuid pole siiski kodumaised uudised. Aga ka siinne meedia ei maga ning viimasel ajal on muidugi lisaks pagulastele ja motomatkale kõige rohkem juttu olnud tagasi astunud välisministrist ja tema asemele ilmselt peagi saavast Kaljurannast.

Küll aga on ka suviseid teemasid ning need on sageli keerlemas aasta-aastalt ümber teede remontimise. Sedakorda on kõige rohkem pälvinud kajastust Tallinna remondid, mis on küll meeletuid mõõtmeid võtmas. On ju üles kaevatud Narva maantee, remonditakse trammiteid ja Majaka tänavat ning lisaks kõigele on ka Tammsaare teel remont. Ehk saavad need ikka sügiseks suuremas osas tehtud (kuigi just täna sai lugeda, et Majaka tänava remont läheb järgmisse aastasse välja).

Ega siis midagi, selleks korraks aitab ja ega suvel ei taha keegi eriti arvutis istuda – pigem tahaks võimalikult palju aega väljas olla. Olgu see suvi ja ilm selline nagu ta on. Aga varsti läheb soojemaks.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s