Spordilainel, taas

Island

Vaatan siin just Eesti-Ukraina mängu (korvpall, Lätis) viimaseid minuteid ja ei saanud midagi parata, ärevus on nii suur, et pean kohe sellel teemal postituse kirjutama 🙂 Praegu on mängu lõpuni vaid poolteist minutit ja Eesti juhib 1 punktiga … Appi!

Tegelikult on praegu üldse ju spordis päris põnevad ajad. Kui Eesti laupäeval Leeduga jalgpalli mängis ja neid ootamatult 1:0 võitis, arvasin, et ega sellest mingit vahet pole ja kõik võimalused alagrupist 2016. aasta finaalturniirile edasi jõuda on kadunud. Kuid kuna Šveits suutis teises mängus üllatuse teha, on Eestil jätkuvalt teoreetilised võimalused olemas!

Ja Eesti juba 5 punktiga ees 🙂

Korvpallist on jah jalgpall seni põnevam olnud ning kossumeeste esimesed kaotused neile küll au ei teinud. Jalgpallis on muidugi kõige suurem hea meel selle üle, et väikese Islandi koondis suutis tagada endale koha EM finaalturniiril! Siin on Eestil ikka taaskord suur mõttekoht, sest oleme ju rahvaarvult neli korda suuremad ja päris selle saavutuseni ei küündi. Asi ju isegi nii hea, et Islandlased võitsid kaks korda (kaks korda!) Hollandit!

Aga mis siin ikka halada. Vähemalt teoreetiliselt on ka Eestil veel võimalus grupist edasi saada – kui järgmised kolm mängu südilt mängida ja ka veidi õnne on, siis mine sa tea, ehk saame play-offi.

Ja ka korvpall lõppes – võitsime!!! Nii on ka sellel turniiril veel kõik võimalik!